ru ua

Працівники "Сумигазу" виявили несправність ДВК у 400 будинках

Працівники "Сумигазу" виявили несправність ДВК у 400 будинках "Сумигаз" виявив несправність ДВК у 400 будинках

Несправності димоходів та вентиляції виявлені фахівцями ПАТ "Сумигаз" під час безкоштовних планово-технічних перевірок газового обладнання клієнтів компанії. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Як зазначається, несправність димоходів та вентканалів безпосередньо впливає на безпеку та здоров`я споживачів, адже найбільшу кількість отруєнь чадним газом спричиняє саме порушення тяги. Особливо пильними мають бути користувачі котлів та водонагрівачів (колонок) – адже у цих газових приладів продукти згоряння відводяться у димоходи.

"Проживання в помешканні, де несправні або засмічені димоходи та вентканали є загрозою здоров’ю і життю, оскільки, шкідливі продукти горіння накопичуються в приміщенні. Особливо небезпечний продукт неповного згорання газу – це чадний газ, або окис вуглецю. Тому обов’язково треба перевіряти тягу перед кожним використанням газових приладів. У разі відсутності тяги терміново необхідно відключити подачу газу до повного усунення виявлених порушень", - наголосив директор технічний ПАТ "Сумигаз" Микола Мурчич.

Зі свого боку спеціалісти "Сумигаз" під час планово-технічного обслуговування та інших робіт з обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання виявили понад 400 випадків відсутності тяги у димових та вентиляційних каналах споживачів. Планово-технічне обслуговування, на відміну від процедури перевірки та прочистки ДВК, безкоштовне – його вартість включена у тариф за газ.