Суми заборгували "Міськводоканалу" 8,5 млн грн

Жителі Сум заборгували комунальному підприємству "Міськводоканал" 8,5 млн грн. Про це повідомив директор КП "Міськводоканал" Василь Гура, - передає кореспондент РБК-Україна.

За його словами, 860 тис. грн - це безнадійна заборгованість, по якій підприємство отримало судові рішення, але виконавча служба не може виконати їх вирішення.

Підприємство активізувало роботу з боржниками. Бригади контролерів з початку року відключили від водопостачання 85 споживачів.
Укладено договір з колекторською групою, якій передано дані про боржників з 36-місячної заборгованістю. За цей час група зібрала 45,3 тис. грн боргу.

З абонентами, які не можуть вчасно сплатити заборгованість, укладені договори про поступове погашення боргу. За словами В.Гури, укладені 190 договорів на 200,8 тис. грн. До суду передано 5,6 тис. позовів на 5,6 млн грн. Рішення суду по 5,4 тис. справ вже передано до водоканалу: виконавча служба працює над отриманням коштів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся