Сума угоди між КМДА та ВЕБ про будівництво четвертої гілки метрополітену склала 12 млрд грн

Середа 12 вересня 2012 14:25

Сума угоди між Київською міською державною адміністрацією (КМДА) та Внешекономбанком (ВЕБ) про будівництво четвертої гілки метрополітену в Києві склала 12 млрд грн. Про це заявив заступник начальника головного управління економіки та інвестицій КМДА Роман Качур, передає кореспондент РБК-Україна.

"На даний час передбачається угода про концесію або державно-приватне партнерство. Ми залишаємо повністю за собою у власності всі активи, які будуть створені під час реалізації цього проекту. Група ВЕБ виступає співінвестором і забезпечить повністю організацію фінансування такого масштабного проекту", - сказав Качур.

ВЕБ може не повністю сам фінансувати будівництво метро, але має забезпечити організацію інвестиційних коштів у сумі 12 млрд грн або 1,5 млрд дол. Проект має бути повністю завершений протягом п'яти років. "Після прийняття обома сторонами формальної частини відбудеться фінансове закриття угоди, тобто підписання всього набору документів і відкриття лінії фінансування, як з боку групи ВЕБ, так і зовнішніх інвесторів", - сказав Качур. За його словами, будуть використовуватися також кредитні ресурси та облігації.

Крім того, в рамках підписання угоди відбудеться участь ВЕБ в інвестуванні будівництва ділового центру "КиївСіті".

За словами Качура, на даний час існує потреба оновлення проектно-кошторисної документації, оскільки вона вже трохи застаріла. Качур також додав, що партнерство із ВЕБ не передбачає найближчим часом підвищення вартості проїзду в Київському метро.

Читайте також: Попов закликав московських інвесторів взяти участь у будівництві метро на Троєщину та ділового центру "КиївСіті"

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся