ru ua

Суддя "васильківських терористів" отримує SMS з погрозами і не виходить з кризового стану, - МОЗ

Суддя Бурбела, який після відомих подій потрапив у Київську обласну клінічну лікарню, не виходить з кризового стану.

Судді Києво-Святошинського районного суду Юрій Бурбела, який після відомих подій під час одного з судових засідань потрапив до Київської обласної клінічної лікарні із гострим серцевим болем та підвищеним кров'яним тиском, не виходить із кризового стану. Крім того, він отримує SMS з погрозами, заявив заступник міністра охорони здоров'я України Олександр Толстанов, що відвідав у лікарні Бур белу, повідомляє прес-служба МОЗ.

Пацієнт наразі перебуває у відділенні інтенсивної терапії під постійним наглядом лікарів.

Медичні працівники лікарні повідомили про те, що стан Бурбели не вдається стабілізувати, у нього періодично виникають кризи. На думку медиків, це відбувається внаслідок стресової ситуації. Зі слів пацієнта, він постійно отримує на свою адресу телефонні повідомлення загрозливого характеру. Хворий перебуватиме в реанімації до тих пір, поки не вдасться стабілізувати стан його здоров'я.

Нагадаємо, 10 січня Бурбела засудив до 6 років тюрми кожного з трьох так званих "васильківських терористів", членів організації "Патріот України" Ігоря Мосійчука, Сергія Бевза та Володимира Шпару, яких звинувачують у плануванні теракту на День незалежності в Києві в 2011 р. Під час судового засідання Сергій Бевз, Ігор Мосійчук, Володимир Шпара відмовилися визнавати свою провину.

Після того, як суддя оголосив вирок, в приміщенні Києво-Святошинського районного суду Київської області почалася бійка. Так, родичі і друзі засуджених почали викрикувати нецензурні вирази на адресу судді і прокурорів.

Після цього до будівлі зайшли близько 20 бійців спецпідрозділу "Грифон" і почали силою витискати всіх із зали, люди почали падати і виникла штовханина на виході. При цьому, коли суддя вийшов з зали суду і пішов у свій кабінет, за ним побігли родичі і друзі засуджених, після чого біля кабінету судді виникла ще одна бійка.