Судмедексперти заявили, що їм потрібен додатковий час для надання висновку про здоров’я Тимошенко

Понеділок 09 липня 2012 19:11

Судово-медичні експерти заявили, що їм потрібен додатковий час для надання комісійного висновку про стан здоров'я екс-прем'єра Юлії Тимошенко через її відмову від огляду, повідомляє офіційний сайт Харківської обласної державної адміністрації.

"Повідомляємо про те, що Юлія Тимошенко написала заяву, у якій без мотивації відмовилася від огляду судово-медичними експертами, що фактично затягнуло процес підготовки висновку. Згідно з вимогами законодавства судово-медична експертиза наразі проводиться шляхом вивчення експертами медичної документації Юлії Тимошенко та матеріалів справи. Через відмову від особистого огляду, а також із причини великого обсягу наданої медичної документації, яка підлягає ретельному вивченню, судово-медичні експерти 7 липня повідомили суду про необхідність додаткового терміну для надання комісійного висновку", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому на сайті облдержадміністрації.

Київський райсуд Харкова, який розглядає справу ЄЕСУ, 25 червня постановив призначити Тимошенко проведення судмедекспертизи стану її здоров'я, яка має дати відповіді на питання суду, чи здатна Тимошенко сприймати інформацію та відповідати на запитання суду і сторін процесу, а також чи має обвинувачувана медичні протипоказання для участі в судових засіданнях. Проведення судмедекспертизи було доручено Харківському обласному бюро судово-медичної експертизи. Наступне засідання у справі ЄЕСУ відбудеться 10 липня.

Сьогодні, 9 липня, захисник екс-прем'єра поінформував, що у матеріалах кримінальної справи проти Тимошенко поки немає документів щодо проведення судмедекспертизи стану її здоров'я.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся