Суд заявив, що Янукович не скористався жодним із запропонованих варіантів відеозв'язку

НовиниПолітика    18.05.2017 - 11:56
Фото: Янукович не скористався відеозв'язком під час сьогоднішнього засідання
Фото: Янукович не скористався відеозв'язком під час сьогоднішнього засідання

Януковичу було надано три варіанти відеозв'язку під час сьогоднішнього засідання

Оболонський районний суд Києва, який продовжив підготовче засідання у справі з обвинувачення колишнього президента України Віктора Януковича у державній зраді, заявив, що Янукович не скористався жодним з трьох запропонованих варіантів відеозв'язку під час сьогоднішнього засідання. Про це заявила прес-секретар генпрокурора Юрія Луценка Лариса Сарган на своїй сторінці в Facebook.

"Оболонський райсуд м Києва відмовив адвокатам Януковича у задоволенні клопотання про звернення до РФ щодо участі обвинуваченого у судовому засіданні за допомогою відеоконференції. Суд також нагадав, що обвинуваченому Януковичу надано три варіанти відеозв'язку під час сьогоднішнього засідання, якими він не скористався", - написала Сарган.

 

Оболонський райсуд м Києва відмовив адвокатам Януковича у задоволенні клопотання про звернення до РФ щодо участі обвинув...

Опубліковано Ларисою Сарган 18 травня 2017 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що сьогодні, 18 травня 2017 року, Оболонський районний суд Києва продовжив підготовче засідання у справі за обвинуваченням колишнього президента України Віктора Януковича у державній зраді.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top