ua ru

Суд знов відклав розгляд скарги по справі Охендовського

Суд знов відклав розгляд скарги по справі Охендовського Фото: Михайло Охендовський (УНІАН)

Наступне засідання відбудеться 24 жовтня

Апеляційний суд Києва знову переніс розгляд скарги Спеціалізованої антикорупційної (САП) прокуратури на ухвалу Печерського райсуду столиці, який зобов’язав САП або закрити кримінальне провадження щодо екс-голови Центральної виборчої комісії (ЦВК) Михайлу Охендовському, або передати обвинувальний акт до суду. Про це в коментарі РБК-Україна розказав прокурор САП Віталій Кравець.

Він повідомив, що наступне засідання відбудеться 24 жовтня о 14:45.

"Кажуть, що одна з суддів колегії взяла відпустку", - розказав прокурор.

Минулого разу, 25 вересня, засідання було перенесено, у зв'язку з реорганізацією суду, в рамках судової реформи.

Нагадаємо, 8 травня 2018 року у САП повідомили, що досудове розслідування у справі голови Центральної виборчої комісії Михайла Охендовського, який проходить по так званій справі про "чорну бухгалтерію" Партії регіонів, вдруге зупинено прокурором. Тоді справу було зупинено до отримання відповідей на міжнародно-правові доручення. Зокрема, для визнання особи винуватою в одержанні хабара, відповідно до закону, необхідно довести не лише сам факт передачі коштів, а й використання зловмисником службового становища.

Того ж дня в Національному антикорупційному бюро України заявили, що САП поширює неправдиві відомості про відповіді іноземних колег на запити по справі Охендовського. Зокрема, у НАБУ спростували інформацію САП про те, що Франція і Німеччина відмовилися виконувати запити НАБУ по справі Охендовського "у зв'язку з відсутністю ознак злочину".