Суд повернув "Родовід Банку" незаконно виплачені 283 млн гривень

Четвер 29 вересня 2016 17:46
Суд повернув "Родовід Банку" незаконно виплачені 283 млн гривень
Фото: суд повернув "Родовід Банку" 283 млн гривень

Київський апеляційний суд повністю задовольнив позов Генпрокуратури і підтвердив рішення судів першої інстанції

Київський господарський суд задовольнив позов Генеральної прокуратури України про повернення на користь державного ПАТ "Родовід Банку" безпідставно стягнутих коштів на суму понад 283 млн гривень. Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Згідно з повідомленням, встановлено, що на підставі незаконної угоди, яка визнана судом першої інстанції недійсною, на користь комерційної структури банком виплачено 283 млн гривень.

Судами позов прокурора задоволено повністю та стягнуто зазначені кошти на користь публічного акціонерного товариства "Родовід Банк".

У свою чергу, відповідачі звернулися в суд з заявою про перегляд судових рішень про задоволення позову за нововиявленими обставинами.

Погодившись з доводами Генеральної прокуратури України, Київський апеляційний господарський суд 26 вересня 2016 року залишив цю заяву без задоволення, а судові рішення про стягнення на користь державного банку 283 млн гривень - без змін.

Нагадаємо, раніше Вищий госпсуд підтвердив недійсність угоди "Родовід Банку" на 283 млн гривень.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся