Суд повернув обвинувальний акт проти Пасішника прокуратурі

НовиниПолітика    04.08.2016 - 15:36
Фото: звинувачення проти Пасішника повернуто прокуратурі
Фото: звинувачення проти Пасішника повернуто прокуратурі

Акт був складений з порушеннями КПК

Суд повернув обвинувальний акт проти першого заступника генерального директора компанії "Укртранснафта" Андрія Пасішника прокуратурі, так як звинувачення було складено з порушеннями Кримінального процесуального кодексу і порушує права Пасішника. Відповідне рішення було прийнято сьогодні в ході засідання суду, передає кореспондент РБК-Україна.

"Згідно з рішенням колегії суддів Солом'янського суду, в сьогоднішньому засіданні винесено рішення повернути обвинувальний акт щодо Пасішника прокуратурі, як такий, що складено з порушеннями КПК і порушує його права", - йдеться в рішенні.

Як повідомив РБК-Україна Пасішник, клопотання Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про повторне вилучення у нього закордонного паспорта було також відхилено судом.


Нагадаємо, 3 лютого детективи НАБ почали перевірку фактів, озвучених міністром економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус про можливе втручання в роботу МЕРТ з боку першого заступника лідера фракції БПП Ігоря Кононенко та деяких інших народних депутатів.

Детективи Національного антикорупційного бюро України (НАБ) за погодженням з прокурором САП 9 березня висунули Пасішнику підозру в незаконному впливі на Абромавічуса.

У квітні в НАБ повідомили, що не знайшли факти незаконного впливу Кононенка на Абромавічуса.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
САП готова надати Великобританії документи для екстрадиції Онищенка САП розслідує законність володіння Постним іноземними активами
On Top