Суд повернув державі ще 45 га землі в Київській обл., що належала родині екс-нардепа

Бориспільський міський суд задовольнив позов міжрайонної прокуратури про повернення в державну власність земельної ділянки площею 45 га. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Київської області.

Встановлено, що земельні ділянки загальною площею 83 га, що знаходяться на території Гнідинської сільської ради, були виділені для ведення фермерського господарства та подальшого їх відчуження на користь дочки колишнього народного депутата України.

Однак, як з'ясувалося в ході прокурорської перевірки, питання про передачу у приватну власність вказаних земельних ділянок на сесії сільської ради не розглядалося і рішення з їх відчуження не приймалося.

Реагуючи на виявлені порушення, міжрайонна прокуратура пред'явила дві позовні заяви про визнання недійсними рішень органу місцевого самоврядування та виданих на їх підставі державних актів, а також витребування з незаконного користування у власність держави спірних ділянок площею 38 га і 45 га.

Як повідомлялося раніше, 1 грудня цього року одна із зазначених позовних заяв, а саме про витребування земельної ділянки із чужого незаконного володіння загальною площею 38 га, задоволено в повному обсязі.

Таким чином, завдяки вжитим заходам міжрайонної прокуратури у державну власність повернуто землі загальною площею 83 га.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся