ua ru

Суд над Савченко: обвинувачення просить 23 роки позбавлення волі для підсудної

Суд над Савченко: обвинувачення просить 23 роки позбавлення волі для підсудної Фото: російські прокурори просять посадити Надію Савченко на 23 роки

Крім того, прокурори просять оштрафувати Надію Савченко на 100 тис. рублів

На засіданні суду по справі української льотчиці Надії Савченко обвинувачення в ході дебатів попросило засудити підсудну до 23 років позбавлення волі. Про це в Twitter повідомив адвокат Микола Полозов.

"Прокурор Філіпчук запросив Надії Савченко за сукупністю 23 роки позбавлення волі", - повідомив Полозов.


Як повідомляє видання Грани.ру, крім сукупного терміну звинувачення також просить оштрафувати Савченко на 100 тис. російських рублів.

Крім того, сторона обвинувачення просить суд виключити з справи громадян України, на яких нібито робила замах Савченко, і залишити тільки загиблих російських журналістів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що звинувачення вважає провину української льотчиці доведеною.

"Якщо одна людина може помилитися з часом затримання, то десяток - ні. Суду треба критично ставитися до показань свідків захисту, оскільки вони вивчали матеріали справи до показань у суді", - зазначив один із прокурорів у ході дебатів.

Зазначимо також, що за словами адвоката льотчиці Іллі Новікова, суд винесе вирок не раніше 10 березня.

"Треба боротися, здійснювати тиск на всіх політиків, які в свою чергу можуть здійснювати тиск на Путіна і на керівництво Росії, щоб Савченко та інших українських заручників негайно звільнили", - додав він.