Суд РФ повторно відмовив Siemens в арешті турбін в окупованому Криму

Суд РФ повторно відмовив Siemens в арешті турбін в окупованому Криму
Фото: Siemens (siemens.com)

Арбітражний суд Москви відмовив Siemens в арешті турбін на окупованому півострові Крим

В Російській Федерації (РФ) суд повторно відмовив компанії Siemens в арешті турбін на окупованому півострові Крим. Про це повідомляють російські ЗМІ.

"Столичний арбітраж вдруге відмовив накласти забезпечувальні заходів за позовом Siemens до "Ростеху" та його дочірніх структур", - йдеться в повідомленні.

Згідно з висновком суду, необхідні Siemens "забезпечувальні заходи не співрозмірні можливим наслідкам порушення прав позивача".

На думку суду, доказів шкоди, для уникнення якої необхідно провести арешт агрегатів на півострові, нібито не надано. Крім того, "відсутні докази, які підтверджували б розмір цієї шкоди", а також не надані докази того, що "відповідачі здійснюють дії, які в подальшому можуть вплинути на виконання судового акту".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що суддя Арбітражного суду Москви 18 серпня ухвалив рішення про відмову заарештувати за позовом Siemens чотири газотурбінні установки.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся