ru ua

Суд дозволив заочне розслідування у справі Клименка, - Луценко

Суд дозволив заочне розслідування у справі Клименка, - Луценко Фото: Юрій Луценко

Клименко звинувачується у заволодінні держкоштами України

Голосіївський суд міста Києва надав дозвіл на проведення заочного розслідування відносно колишнього міністра доходів та зборів Олександра Клименка. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив генпрокурор Юрій Луценко.

"Після 17 годин "процесуальних" боїв та ігор адвокатів в хованки від суду, тільки що суддя Голосіівського суду Мирошниченко, розглянувши більше 30 клопотань захисту, надала дозвіл на проведення спеціального досудового розслідування ( простіше -заочне розслідування) відносно Клименка О.В.", - написав Луценко.

Як повідомив генеральний прокурор, у період квітня 2012 - вересня 2013 року, Олександр Клименко, обіймаючи посаду голови ДПСУ (Міністра доходів і зборів), у складі створеної і очолюваної Віктором Януковичем злочинної організації, зловживаючи службовим становищем, діючи з корисливих мотивів, шляхом реалізації розробленого злочинного плану і злочинної схеми заволодів коштами державного бюджету України на загальну суму 3,166 млрд грн, шляхом незаконної компенсації ПДВ на рахунки фіктивних підприємств, в особливо великому розмірі, які були розподілені між учасниками злочинної організації.

Суд дозволив заочне розслідування у справі Клименка, - Луценко

Нагадаємо, що 23 лютого Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект №5610, який надає слідству більше можливостей для заочного засудження Віктора Януковича і його оточення.

За словами генерального прокурора Юрія Луценка, цей законопроект дозволить передати в суд 119 кримінальних проваджень проти екс-президента Віктора Януковича, екс-голови МВС Віталія Захарченка, екс-командувача Внутрішніми військами Станіслава Шуляка, екс-голови СБУ Олександра Якименка, екс-прем'єра Миколи Азарова, екс-генпрокурора Віктора Пшонки, екс-командира "Беркута" Сергія Кусюка, екс-першого заступника голови СБУ Володимира Тоцького й інших.