ru ua

Суд розгляне можливе продовження арешту самопроголошеного донецького губернатора Губарєва 7 травня

Суд розгляне можливе продовження арешту самопроголошеного донецького губернатора Павла Губарєва 7 травня.

Суд розгляне можливе продовження арешту самопроголошеного донецького губернатора Павла Губарєва 7 травня. Про це РБК-Україна повідомила адвокат Губарєва Олена Прядко.

"Суд розгляне або можливе продовження арешту, або звільнить Павла Губарєва, оскільки спливає термін утримання під вартою", - зазначила вона.

Прядко нагадала, що Шеченківський райсуд Києва 7 березня прийняв рішення про арешт Губарєва на 2 місяці, задовольнивши клопотання СБУ, яка інкримінує Губарєву посягання на територіальну цілісність України і захоплення адмінбудівель.

Адвокат повідомила, що при цьому суд також призначив заставу близько 90 тис. грн, у разі внесення якого Губарєв мав бути звільнений. Заставу, за словами Прядко, було внесено, проте Генеральна прокуратура оскаржила це в апеляційній інстанції, яка постановила залишити самопроголошеного губернатора під арештом.

21 квітня міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров на прес-конференції в Москві звинуватив українську владу у невиконанні женевських домовленостей, зокрема, в тому, що вони не амністують Губарєва.