ru ua

Суд продовжив розгляд справи про масові заворушення біля Ради в 2015 році

Суд продовжив розгляд справи про масові заворушення біля Ради в 2015 році Фото: засідання суду (РБК-Україна)

Під стінами суду чергують до 20 правоохоронців

Сьогодні, 18 травня, Подільський районний суд Києва розпочав засідання у справі про масові заворушення біля Верховної ради 31 серпня 2015 року. Про це оголосив головуючий суддя Василь Бородій, передає кореспондент РБК-Україна.

У залі присутній головуючий суддя Василь Бородій, адвокати і прокурори. Зал заповнений журналістами і громадськістю. Під стінами суду чергують до 20 правоохоронців.

На засідання також прибув обвинувачений Логвин, який минулої п'ятниці не з'явився в Подільський райсуд.

Суд продовжив розгляд справи про масові заворушення біля Ради в 2015 роціСуд продовжив розгляд справи про масові заворушення біля Ради в 2015 роціСуд продовжив розгляд справи про масові заворушення біля Ради в 2015 роціСуд продовжив розгляд справи про масові заворушення біля Ради в 2015 році

Фото: засідання у справі про масові заворушення біля Верховної ради 31 серпня 2015 року (РБК-Україна)

Нагадаємо, 11 травня Подільський районний суд Києва у справі про масові заворушення біля Верховної ради 31 серпня 2015 року знову переніс засідання через неявку одного з обвинувачених.

31 серпня 2015 року після прийняття в першому читанні змін до Конституції в частині децентралізації біля Верховної ради відбулися масові заворушення. Тоді агресивно налаштовані учасники мітингу почали штурмувати парламент, кидали в правоохоронців бруківку, димові шашки. Також була кинута бойова граната. Загинули четверо бійців Нацгвардії.

За підозрою в застосуванні гранати затримали колишнього бійця батальйону спецпризначення "Січ" МВС України Гуменюка. Пізніше був затриманий боєць добровольчого батальйону "Карпатська Січ" Сергій Крайняк. Підозри щодо кримінального провадження щодо подій 31 серпня були оголошені членам партії "Свобода" Юрію Сиротюку, Едуарду Леонову, Ігорю Швайку та іншим.