ru ua

Суд продовжив термін утримання під вартою Краснова до 24 липня

Суд продовжив термін утримання під вартою Краснова до 24 липня Фото: Станіслав Краснов

Краснов заявив, що його можуть помістити в психіатричну лікарню

Апеляційний суд Києва встановив новий термін утримання під вартою для голови громадської організації "Громадянський корпус Азов - Крим" Станіслава Краснова. Про це повідомив Краснов під час спілкування з журналістами після судового засідання в ефірі телеканалу "112 Україна".

Як наголошується, суд продовжив термін утримання під вартою Краснова до 24 липня, там самим скасувавши постанову Шевченківського райсуду Києва, згідно з яким Краснов повинен був перебувати під вартою до 24 червня.


"Ще на місяць, до 24 числа наступного місяця. Зрозуміло, що Європейський суд з прав людини це скасує, але деякий час мене все одно незаконно будуть утримувати у в'язниці", - заявив Краснов.

Як повідомив Краснова, постанова суду оскарженню не підлягає. Він також заявив, що його можуть помістити в психіатричну лікарню.

"Ні, це не підлягає оскарженню. Післязавтра буде розглядатися апеляція, подана прокурором, щоб помістити мене в психушку і застосувати заходи каральної психіатрії", - сказав Краснов.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що заарештований голова громадської організації "Громадянський корпус Азов - Крим" Станіслав Краснов знаходиться в критичному стані.