Суд продовжив арешт Єфремова на 2 місяці

НовиниПолітика    26.09.2016 - 23:38
Фото: Олександр Єфремов
Фото: Олександр Єфремов

Адвокат Єфремова просив суд долучити до матеріалів справи мінські угоди, в якості виправдувальних документів

Печерський районний суд Києва продовжив арешт екс-"регіонала" Олександра Єфремова строком на 2 місяці, передає кореспондент РБК-Україна.

"Суд постановив клопотання прокурорів задовольнити, продовжити Єфремову Олександру Сергійовичу запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком на 60 діб до 24 листопада", - постановила слідчий суддя Світлана Шапутько.

"Обставини, які дають підстави підозрювати Олександра Сергійовича у скоєнні злочинів містяться в показаннях Ландіка, Білокопитова, Шкловського, Іванова, Мосійчука, ще одного Іванова....протоколах огляду та відеозаписах провденного круглого столу в Російській Федерації, а наш підзахисний був членом міжпарламентської групи і брав участь в інших містах Європи", - сказав адвокат екс-"регіонала" Олександр Мельников.

"Ні один із зазначених доказів не є не тільки обвинувальним, а взагалі допустимим доказом у цій справі...я в цьому клопотанні, яке вручаю нашим процесуальним супротивникам прошу вважати неприпустимими", - додав він.

Крім того, Мельников підкреслив, що такого роду справи є підслідними Службі безпеки України. За словами сторони захисту, адвокати мають намір відстоювати те, що справа не ведеться уповноваженим органом.

"Ваша честь, ніяких підстав вважати, що у Генеральної прокуратури немає підстав розслідувати цю справу немає", - заперечив прокурор.

Крім того, адвокат Мельников просив суд долучити до матеріалів справи Мінські угоди, в якості виправдувальних документів.

"Конфлікт на Сході України треба вирішувати політичним шляхом, я єдиний, не змінюючи свою точку зору, говорив, що іншого рішення - немає...сьогодні ж Україна буде платити величезну ціну тому, що у свій час розумні, в лапках, люди до цього не прислухалися і почали вирішувати це військовими шляхом", - сказав Єфремов, після чого суддя Шапутько задовольнила клопотання адвокатів.

"Назвіть мені, що я вчинив...прокурор каже, що в матеріалах все є, а в матеріалах нічого немає",- сказав Єфремов.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Печерський районний суд Києва обрав запобіжний захід Єфремову у вигляді арешту на 2 місяці.

On Top