ua ru

Суд постановив доставити Корбана на засідання

Суд постановив доставити Корбана на засідання Фото: Геннадій Корбан

Продовження судового засідання призначене на 15:00

Дніпровський районний суд Києва прийняв рішення про примусовий привід лідера партії КРІП Геннадія Корбана на засідання о 15:00 27 грудня 2015р. Відповідне рішення прийняв Дніпровський райсуд Києва, передає корреспондент-РБК-Україна.

"Клопотання прокурора, - ред.) задовольнити. Надати дозвіл на затримання Корбана і доставку на 15:00 27 грудня до Дніпровського райсуду Києва",- повідомив суддя Микола Чаус.

За словами судді, Корбан відмовився від проведення судово-медичної експертизи лікарями інституту Амосова. Відповідно, йому не відомо, стан Корбана не дозволяє останньому прибути в суд.

У свою чергу адвокат політика Оксана Томчук заявила, що захист готує подання про притягнення судді Дніпровського райсуду Миколи Чауса до відповідальності.

"Суд не мав права не розглядаючи клопотання по суті, його задовольняти..Зараз ми готуємо ще одну заяву про кримінальне правопорушення суді. Будемо вимагати розгляду Дисциплінарною комісією",- сказала захисник лідера КРІП.

Суд постановив доставити Корбана на засідання

Суд постановив доставити Корбана на засідання

Нагадаємо, раніше адвокат Корбана Оксана Томчук звернулася до судді з проханням оголосити перерву в судовому процесі до завершення проведення судово-медичної експертизи, яка визначить, чи може Корбан за станом здоров'я брати участь у слідчих діях і судових засіданнях. Також захист Корбана заявила про проведення незаконної судово-медичної експертизи політика.