Суд Панами заарештував Каськіва на 40 діб

Суд Панами заарештував Каськіва на 40 діб
Суд Панами заарештував Владислава Каськіва на 40 діб. Про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook заступник генерального прокурора Євген Єнін.

Генпрокуратура вже передала до Панами запит на екстрадицію Каськіва

Суд Панами заарештував екс-голову Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислава Каськіва на 40 діб. Про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook заступник генерального прокурора Євген Єнін.

"У зв'язку з появами в ЗМІ коментарів щодо запобіжного заходу для Каськіва хотів би зазначити, що наразі до нього застосовано тимчасовий арешт (термін до 40 діб) на підстави ухвали панамського суду від 25.08.2016", - написав Єнін.

Він зазначив, що Генпрокуратура вже передала до Панами запит на екстрадицію Каськіва.

"У разі потреби панамський суд може застосувати також екстрадиційний арешт на підставі запиту ГПУ про видачу особи, оригінал якого вже передано до Панами. Тримаємо оперативний контакт з панамською стороною", - підсумував Єнін.

 

У зв'язку з появами в ЗМІ коментарів щодо запобіжного заходу для Каськіва хотів би зазначити, що наразі до нього застосо...

Опубліковано Eugene Enin 9 вересня 2016 р.

Нагадаємо, ГПУ клопотатиме про пом'якшення покарання Владиславу Каськіву, якщо він піде на угоду зі слідством.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся