Суд скасував продаж стадіону "Металіст" бізнесменові Курченко

Господарський суд Харкова прийняв рішення про розірвання договору купівлі-продажу стадіону "Металіст" між Харківською обласною радою та бізнесменом Сергієм Курченко від 30 серпня 2013 року

Господарський суд Харкова прийняв рішення про розірвання договору купівлі-продажу стадіону "Металіст" між Харківською обласною радою та бізнесменом Сергієм Курченко від 30 серпня 2013 року Про це йдеться в рішенні суду.

Згідно 3 вже розірваним договором, стадіон "Металіст" входив в структуру футбольного клубу "Металіст", який також належить Сергію Курченко.

Ціна угоди склала 674,5 млн. гривень, проте Курченко перерахував облраді лише частину суми, залишивши борг 563,6 млн гривень. У зв'язку з цим суд і прийняв зазначене вище рішення.

Нагадаємо, 14 серпня 2014р. Господарський суд Києва заарештував кошти та майно футбольного клубу "Металіст", що належать бізнесменові, власника групи компаній ВЕТЕК Сергію Курченко.

У квітні 2014 р. Сергія Курченко оголосили в міжнародний розшук.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся