Суд скасував арешт палива, переданого на зберігання "Укртранснафтопродукту"

НовиниЕнергетика    11.09.2015 - 12:52

Апеляційний суд Києва 3 вересня 2015 року повністю задовольнив апеляційну скаргу ДП "Укртранснафтопродукт", скасувавши рішення Печерського районного суду Києва від 30 липня 2015 року. Про це йдеться у відповідному рішенні суду.

Так, постановою першої інстанції було накладено арешт на нафтопродукти, передані держпідприємству для зберігання та подальшої реалізації в рамках кримінальної справи про діяльність Сергія Курченка.

Нагадаємо, у вересні-грудні 2014 року слідчі судді Приморського районного суду Одеси задовольнили ряд клопотань слідчого, який проводить досудове розслідування фактів, пов'язаних з діяльністю підконтрольних Курченку структур. Суд прийняв рішення передати речові докази (заарештовані нафтопродукти), які були вилучені у підприємств Курченка, на зберігання ДП "Укртранснафтопродукт".

Крім того, суд дозволив реалізацію цих нафтопродуктів держпідприємством в порядку, встановленому чинним законодавством України.

Після звинувачень у ЗМІ про реалізацію ДП "Укртранснафтопродукт" палива і невідоме знаходження виручених коштів, Генпрокуратура почала розслідування, відкривши кримінальне провадження за фактом незаконного привласнення державного майна в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем посадовими особами ДП "Укртранснафтопродукт" за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України.

В рамках цього розслідування суддя Печерського районного суду Києва виніс постанову, якою наклав арешт на зазначені нафтопродукти. У підсумку ДП "Укртранснафтопродукт" оскаржило рішення Печерського районного суду Києва від 30 липня 2015 в апеляційному порядку. Апеляційний суд Києва, вивчивши апеляційну скаргу та проаналізувавши всі обставини, задовольнив її в повному обсязі.

У задоволенні клопотання слідчого ГПУ про арешт нафтопродуктів було відмовлено. Дане рішення є остаточним і оскарженню не підлягає.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top