ru ua

Суд відклав розгляд скарги підозрюваної в нападі на учасника АТО

Суд відклав розгляд скарги підозрюваної в нападі на учасника АТО Фото: Катерина Лапінський (РБК-Україна)

Матеріали справи вчасно не надійшли до суду

Апеляційний суд Києва відклав розгляд апеляційної скарги сторони захисту Катерини Лапінської, яку підозрюють у нападі на учасника АТО, на 29 травня. Про це в коментарі РБК-Україна повідомила прес-секретар Апеляційного суду Тетяна Геведзе.

"Засідання відбудеться 29 травня в 11:00. Розгляд перенесено через те, що матеріали не надійшли", - повідомила прес-секретар.

Нагадаємо, 8 травня Подільський районний суд постановив обрати запобіжний захід Лапінській у вигляді утримання під вартою до 5 червня

Так, прокуратура повідомила про підозру 25-річну дівчину, яку підозрюють у нападі на Дмитра Вербича. Її дії кваліфіковані за ч. 4 ст. 296 КК України.

Зазначимо, правоохоронці задокументували, що другого травня цього року група зловмисників здійснила напад на учасника АТО - захисника Донецького аеропорту, який отримав, зокрема, ножове поранення. Встановлено, що більшість нападників виїхали до Харкова, де були затримані співробітниками поліції. Представниця постраждалого учасника АТО Наталія Фещик заявила, що підозрювана перебуває у шлюбі з громадянином Росії і приховує свідоцтво про шлюб.