ru ua

Суд відмовився надягати електронний браслет на суддю Ємельянова, - адвокат

Суд відмовився надягати електронний браслет на суддю Ємельянова, - адвокат На думку адвоката, ГПУ знову не змогла обґрунтувати звинувачення проти Ємельянова

Печерський районний суд Києва відмовився застосовувати обмежувальний захід у вигляді електронного браслета стосовно судді Вищого господарського суду України Артура Ємельянова. Про це в коментарі українським ЗМІ заявив адвокат Олексій Шевчук, який представляє в суді інтереси судді Ємельянова.

Суд відмовився надягати електронний браслет на суддю Ємельянова, - адвокат

Зокрема, адвокат заявив, що Генеральна прокуратура України не змогла в черговий раз обґрунтувати звинувачення проти Ємельянова. "Звинувачення, які висуваються в підозрі, не витримують ніякої критики. Порушена процедура вручення підозри судді, а заявником звинувачень виступає суддя Пригунова, яка сама звинувачується в отриманні хабара. За дивним збігом обставин, слідство по Пригуновій веде той же підрозділ ГПУ, що й стосовно Ємельянова", - зазначив адвокат.

Захисник не виключив того, що суддя Пригунова звинуватила його клієнта під тиском з боку Генпрокуратури.

"У підтвердження цього сьогодні Генпрокуратура відкликала своє подання до Вищої ради правосуддя за обмежувальними заходами щодо Пригунової. Вважаю, що ця справа носить виключно замовний характер і не має правових перспектив", - зазначив Шевчук.

Як повідомлялося, 18 жовтня прес-служба Генеральної прокуратури поширила інформацію, що ГПУ повідомила про підозру колишньому голові Вищого господарського суду Віктору Татькову і колишньому заступнику голови суду Артуру Ємельянову в незаконному втручанні в автоматизовану систему розподілу справ.