Суд відмовив у відкритті справи проти Ющенка щодо втручання в діяльність "Нафтогазу України"

Вищий адміністративний суд України відмовив у відкритті справи за позовом до колишнього Президента України Віктора Ющенко стосовно фактів його втручання у газові перемовини та видання незаконних директив уряду та НАК "Нафтогаз України". Про це повідомила прес-служба юридичної фірми Lions Litigate.

"Сьогодні у єдиному державному реєстрі судових рішень було оприлюднено інформацію про те, що своєю Ухвалою у справі 800/375/13 суддя Вищого адміністративного суду України Веденяпін О.А. без виклику сторін відмовив у відкритті справи за позовом до Ющенка... Суд посилається на те, що позивач пропустив 6-місячний термін звернення до суду, який суд вираховує з моменту, коли стало відомо про дії Ющенко", - йдеться у повідомленні.

Директор юридичної фірми Lions Litigate Станіслав Батрин, нагадав що нещодавно адміністративні суди розглянули позов до Президента Ющенко і визнали незаконним та скасували указ Президента № 965/2007 від 12.10.2007р. "Про присвоєння Шухевичу звання Герой України", не приймаючи до уваги строки.

"Тоді це мотивувалося необхідністю прийняття правосудного рішення та дослідження всіх обставин у справі, гарантування правосуддя... В даному випадку, в аналогічній правовій ситуації, суд відмовився гарантувати правосуддя з однієї причини: є прямі докази втручання Ющенко у газові перемовини, є письмові директиви Ющенко, і суд не зміг би цього ігнорувати та мав би встановлювати факти протиправних дії екс - Президента, допитувати Дубину та Тимошенко. Сьогодні ми можемо робити висновки про вибіркове правосуддя в Україні", - заявив юрист.

Нагадаємо, Батрін звернувся до Вищого адміністративного суду України з позовом до Ющенка про незаконність заборони Дубині як керівнику НАК "Нафтогаз України" підписувати газові контракти за ціною 235 дол 24 червня 2013 р.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся