ua en ru

Суд виправдав Попова та Сівковича у справі про побиття учасників Євромайдану

Печерський районний суд м. Києва виправдав екс-голову КМДА Олександра Попова та колишнього заступника секретаря РНБО Володимира Сівковича у справі про побиття учасників Євромайдану в ніч на 30 листопада 2013 р

Печерський районний суд м. Києва виправдав екс-голову КМДА Олександра Попова (на фото праворуч) та колишнього заступника секретаря РНБО Володимира Сівковича (ліворуч) у справі про побиття учасників Євромайдану в ніч на 30 листопада 2013 р. Про це повідомив "5 канал".

Згідно з повідомленням, у прес-службі Попова підтвердили закриття справи проти екс голови КМДА.

Нагадаємо, в ніч на 30 листопада 2013 р. бійці спецпідрозділу МВС "Беркут" розігнали людей з Майдану Незалежності, які виступали проти паузи у євроінтеграції.

Генеральна прокуратура України 14 грудня 2013 р. вручила підозру в перевищенні службових повноважень заступнику секретаря РНБО Володимира Сівковича, голові Київської міськадміністрації Олександра Попова, екс-начальника столичного главку міліції Валерію Коряку і його заступнику Петру Федчуку.

Згідно з повідомленням, 13 грудня Попов дав показання про свої дії в ніч на 30 листопада, а на наступний день Президент України Віктор Янукович усунув його від посади голови КМДА. Крім того, були відсторонені Сівкович, Коряк і Федчук.

Зазначимо, напередодні стало відомо, що Київська міська державна адміністрація не зверталася до Міністерства внутрішніх справ України із проханням про розчищення від громадян Майдану Незалежності та вул. Хрещатик у Києві в ніч із 29 на 30 листопада 2013 р. Про це повідомив на своїй сторінці в соцмережі Facebook позафракційний нардеп Юрій Дерев'янко.