Суд зобов'язав агропідприємство "Привітний край" виплатити ДПЗКУ 2,1 млн грн

Понеділок 02 березня 2015 13:12

Державна продовольчо-зернова корпорація України (ДПЗКУ) успішно оскаржила рішення Кіровоградського господарського суду про нестягнення з компанії "Привітний край" понад 2,3 млн грн боргу. Про це йдеться у статті РБК-Україна "ДПЗКУ загрузла в судових позовах".

Зазначається, що господарський суд у прийнятті рішення керувався тим, що ДПЗКУ не виконала умов договору в частині 100% оплати товару, у зв'язку з чим не має права розривати договір.

"Однак, апеляційний суд таке рішення назвав помилковим і постановив, щоб "Привітний край" на користь ДПЗКУ виплатив 2,1 млн грн", - пише автор матеріалу.

Таким чином, скарга ДПЗКУ була задоволена частково: 192 тис. грн інфляційних витрат підприємство виплачувати не повинно.

Нагадаємо, раніше міністр аграрної політики і продовольства Олексій Павленко повідомив, що в Європейському Союзі підтримують збільшення експортних квот для українських аграрних виробників.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся