Суд конфіскував партійні внески "Самопомічі", - Корчак

Суд конфіскував партійні внески "Самопомічі", - Корчак
Фото: Наталія Корчак (facebook.com/korchaknatalya)

Суд конфіскував 132 тисячі гривень внесків

Рішення прийняте Печерським районний суд Києва сьогодні, 27 червня, за матеріалами Нацагенства з питань запобігання корупції (НАЗК) конфіскував майже 132 тисячі гривень партійних внесків політичної партії "Самопоміч". про це на своїй сторінці в Facebook повідомила голова НАЗК Корчак Наталія.

"Постановою суду визнано винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 212-15 КУпАП, керівника обласної організації політпартії "Самопоміч", народного депутата Ірину Сисоєнко", - повідомила Корчак.

Вона зазначила, що згідно аналізу звіту Київської обласної політпартії " Об'єднання "Самопоміч" за IV квартал 2016 року, Департамент з питань запобігання політичній корупції виявив здійснення благодійних внесків на користь партії через касу даної організації. Дані кошти були отримані від 10 фізичних осіб на загальну суму 131 900 гривень.

Протягом трьох останніх місяців 2016 року зазначені внески вносилися керівником обласної парторганізації на поточний рахунок партії.

"Отже, штраф в 1700 грн (100 неоподатковиних мінімумів доходів громадян) і конфіскація в державний бюджет суми внесків на підтримку партії у зазначеному вище розмірі", - додала Корчак.

Нагадаємо, в березні суд постановив конфіскувати у партії "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" партійні внески на майже 500 тис. гривень.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся