Суд Києва повернув місту земділянку на вул. Виборській вартістю 12,7 млн грн

Господарськоий суд м. Києва задовольнив позов прокуратури Солом'янського району столиці та повернув київській громаді земельну ділянку площею 0,66 га та вартістю 12,7 млн грн на вул. Виборській. Про це повідомляє прес-служба прокуратури у м. Києві.

Встановлено, що Київською міською радою 21 грудня 2006 р. було надано в оренду зазначену земельну ділянку акціонерному товариству "Консул" на два роки, а у 2007 р. - продовжено оренду до п'яти років.

Орендна плата за користування землею становила 4% від нормативної грошової оцінки, тобто 500 тис. грн на рік. Проте, починаючи з 2011 р. підприємство припинило сплачувати орендну плату та продовжувало користуватися ділянкою, не перераховуючи за це кошти до місцевого бюджету.

За рішенням Господарського суду м. Києва договір оренди розірвано.

Нагадаємо, на початку червня ц.р. суд Києва скасував передачу в оренду земділянки біля Софійського собору вартістю понад 27 млн грн.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся