ua ru

Суд в Італії виправдав українця, який крав їжу в супермаркеті через голод

Суд в Італії виправдав українця, який крав їжу в супермаркеті через голод Фото: будівля Верховного касаційного суду Італії

Крадіжка незначної кількості їжі через голод не є злочином, постановив суд

Верховний касаційний суд Італії скасував вирок стосовно Романа Острякова - бездомного чоловіка українського походження, який вкрав із супермаркету сир і сосиски - загалом на суму 4 євро. Про це повідомляє ВВС Україна.

На думку суду, Остряков вкрав їжу "через негайну і невідворотну потребу у харчуванні". Отже, це не було злочином.

"Не підлягає покаранню той, хто через потребу краде невелику кількість їжі, щоб задовольнити життєво важливу потребу в харчуванні", - постановив суд.


Інцидент стався у Генуї в 2011 році. Інший покупець повідомив охоронцям супермаркету, що Остряков намагався вийти з магазину із сиром та сосисками в кишені, заплативши лише за хлібні палички.

У 2015 році Острякова визнали винним у крадіжці і засудили до шести місяців в'язниці та 100 євро штрафу, однак його захист оскаржив вирок, оскільки бездомного спіймали на місці злочину ще до того, як він залишив магазин.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в італійських містах Римі та Мілані разом із місцевими поліцейськими вулиці патрулюватимуть поліцейські з Китаю.