Суд заарештував одного з членів угруповання, яке захопилоо ППС в Єревані

НовиниНадзвичайні події    31.07.2016 - 18:19
Фото: суд заарештував члена збройної групи "Сасна црер"
Фото: суд заарештував члена збройної групи "Сасна црер"

Заарештований в даний момент перебкває в лікарні для засуджених

Суд Єревана заарештував члена збройної групи "Сасна црер", яка захопила полк патрульно-постової служби в столиці Вірменії. Про це повідомляє "Радіо Азатутюн".

Павло Манукян взято під варту на 2 місяці.


Заарештований був доставлений в зал суду на ношах з медичного центру "Еребуні". Зараз Манукяна перевели в лікарню для засуджених.

В суді Манукян заявив, що провину не визнає. Його адвокат Інесса Петросян назвала рішення суду незаконним.

Раніше повідомлялося, що двоє загарбників поліцейської дільниці в Єревані здалися владі.

Нагадаємо, 17 липня група озброєних людей захопила будівлю патрульно-постової служби в Єревані і взяла кількох поліцейських в заручники. Нападники - прихильники координатора громадянської ініціативи "Установчий парламент" Жирайра Сефиляна - вимагали негайного звільнення свого лідера і "всіх політв'язнів". Вони також закликали до відставки уряду і президента і формування "уряду довіри".

Пізніше нападники відпустили всіх поліцейських, але 27 липня взяли в заручники чотирьох медичних працівників, які увійшли в будівлю для надання медичної допомоги пораненим бойовикам. Невдовзі одного медика звільнили. Сьогодні, 31 липня, були звільнені всі медичні працівники. Також повідомлялося, що сьогодні двоє загарбників добровільно здалися владі.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top