Суд не допустив НАБУ до банківських документів "чорної бухгалтерії" Януковича

НовиниПолітика    12.01.2017 - 14:13
Фото: суд заблокував розслідування НАБУ
Фото: суд заблокував розслідування НАБУ

НАБУ не зможе з'ясувати походження більш ніж 322 млн гривень на виборчих рахунках Партії регіонів

Солом'янський районний суд Києва не дав Національному антикорупційному бюро доступ до фінансових документів виборчого фонду Партії регіонів, посилаючись на банківську таємницю. Про це йдеться в рішенні суду.

Згідно з матеріалами засідання, детектив НАБУ клопотав про надання доступу до документів по рахунку ПР у "Першому українському міжнародному банку", на якому було виявлено понад 332 млн гривень. Варто відзначити, що розслідування ведеться за фактом надання членами та представниками ПР хабарів нардепам, членам Кабміну, Вищої ради юстиції, військовослужбовцям вищого офіцерського складу військових формувань та іншим посадовим особам, які займали і займають відповідальне та особливо відповідальне становище, в загальній сумі понад 10 млрд. гривень.

Проте суд порахував, що детективи не довели можливість використання необхідної інформації в якості доказів у кримінальному розслідуванні і відмовив у задоволенні клопотання НАБУ, посилаючись на банківську таємницю.

Постанова оскарженню не підлягає.

Нагадаємо, зібрані докази, що підтверджують оригінальність "чорної бухгалтерії" ПР.

Суд зобов'язав НАБУ закрити провадження по "справі Мартиненка", - прес-служба Антикорупційний суд можна сформувати до кінця року, - Ситник
Читайте в розділі

В Анкарі затримали організатора виставки, на якій вбили посла Росії

Порошенко назвав НАТО ефективною системою безпеки у боротьбі з агресією РФ

Кабмін схвалив законопроект про стимулювання розвитку АПК

On Top