ua en ru

Суд заарештував третього підозрюваного у вбивстві депутата Миргородського міськради

Суд заарештував третього підозрюваного у вбивстві депутата Миргородського міськради Фото: суд (tomenko.ua)

У Полтаві суд на 2 місяці заарештував депутата- "радикала" Хачатряна за підозрою у вбивстві

У Полтаві суд заарештував третього підозрюваного у вбивстві депутата Миргородського міськради Олега Супруненка на 2 місяці. Про це повідомили в прес-службі Полтавської прокуратури, передає кореспондент РБК-Україна.

"Районний суд Полтави обрав запобіжний захід на 60 діб без можливості внесення застави депутату Миргородської міської ради від "Радикальної партії Ляшка", - йдеться в повідомленні.

Відзначено, що підозрюваному у вбивстві Олега Супруненка Хачатуру Хачатряну обрано запобіжний захід 21 вересня 2017 року. Крім того, захист підозрюваного клопотав, щоб підозрюваного випустили під заставу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Жовтневий районний суд Полтави обрав запобіжний захід для двох підозрюваних у вбивстві депутата Миргородської міської ради Олега Супруненка.

Так, досудовим розслідуванням встановлено, що вночі, 12 липня 2017 року депутат міськради разом зі спільниками, вибравши місце для засідки, чекали появи його колеги - Супруненко. Діючи за планом, нападники побили потерпілого не тільки руками, ногами, але і металевими битами