Суд заарештував заступника МОЗ Василишина

НовиниПолітика    08.07.2016 - 22:45
Фото: Роман Василишин
Фото: Роман Василишин

За словами Василишина, його справа є політичною

Дніпровський районний суд Києва заарештував заступника міністра охорони здоров'я України Романа Василишина, підозрюваного у хабарництві, з правом внесення застави в сумі 2 млн гривень, передає кореспондент РБК-Україна.

"Клопотання групи слідчих про застосування запобіжного заходу у вигляді арешту задовольнити частково",- ухвалив слідчий суддя Мирослава Марченко.

За словами Марченко, Василишин заарештований до 3 вересня. При цьому захист Василишина вважає, що на суд оказыввлось тиск. За словами адвоката Миколи Щупеня, заяви правоохоронців про винність Василишина були зроблені до оголошення підозри Василишину, що може бути розцінено як тиск на суд. Василишин підкреслив, що має намір оскаржити рішення суду. Він зазначив, що почне збирати гроші для внесення застави.

"Я вважаю свою справу політичною... я все життя пропрацював на ґрунті охорони здоров'я чесно", - сказав Василишин.


За словами Василишина, його затримали в будинку дочки, коли той дивився футбол. Василишин додав, що гроші вилучені у нього під час обшуку (900 доларів) є його особистими заощадженнями.

Зазначимо, спочатку обвинувачення наполягало на більшій сумі застави.

"Вимагаємо заарештувати на 60 днів і в якості альтернативи призначити заставу в 5 млн гривень", - заявила прокурор звинувачення Ірина Коцюбко. Так, за словами Коцюбко, дана сума обґрунтовується кількістю вилучених у Василишина коштів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Василишин в часи Майдану "здавав" поранених активістів.

On Top