ua ru

Суд заарештував 10 підозрюваних у масових заворушеннях на Грушевського

Районними судами м. Києва 10 підозрюваним у масових заворушеннях обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

Районними судами м. Києва за клопотанням слідчих і прокуратури першим 10 підозрюваним у масових заворушеннях, що почалися 19 січня на вул. Грушевського, обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою. Про це заявила керівник прес-служби столичної прокуратури Яна Соболевська, повідомляє прес-служба прокуратури р. Києва.

"За матеріалами слідства, всі ці особи брали безпосередню участь у масових заворушеннях біля стадіону "Динамо" на вулиці Грушевського, що супроводжувалися насильством, погромами, підпалами, знищенням майна і опором представникам влади", - підкреслила Соболевська.

Вона також зазначила, що ці дії правопорушники здійснювали із застосуванням зброї, бейсбольних біт, бордюрного каміння і "коктейлів Молотова", наражаючи при цьому на небезпеку життя багатьох людей.

За її словами, затримання зазначених осіб відбулося в рамках розслідування кримінальної справи, відкритої за ст. 294 КК (масові заворушення).

"Незважаючи на ступінь тяжкості злочину і соціальну небезпека, яку представляють для суспільства учасники масових заворушень, прокуратура звернулася до суду з клопотаннями про обрання десяти підозрюваним особам запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою. Хочу підкреслити, що, ким би не були в мирному житті підозрювані, під час подій на Грушевського, вони з'явилися саме в якості радикально налаштованих учасників масових заворушень", - зазначила керівник прес-служби.