СЦКК звинуватив бойовиків у перешкоджанні роботі місії ОБСЄ на Донбасі

НовиниНадзвичайні події    12.10.2017 - 10:09
Фото: спостерігачі ОБСЄ (flickr.com/osce)
Фото: спостерігачі ОБСЄ (flickr.com/osce)

Бойовики продовжують влаштовувати збройні провокації на лінії розмежування

Проросійські бойовики на Донбасі продовжують перешкоджати роботі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. Про це йдеться в повідомленні української сторони Спільного центру з контролю і координації в Facebook.

Повідомляється, що бойовики продовжують влаштовувати збройні провокації на лінії розмежування, що створює перешкоди роботі патрулів ОБСЄ. Зокрема, напередодні при так званому дзеркальному сходженні патрулів по дорозі Світлодарськ-Дебальцеве група, яка висунулася з боку підконтрольної території, дісталася до середини "сірої зони" і ще протягом 20-25 хвилин чекала прибуття відповідної групи з боку окупованих районів.

"Під час руху від "нульового" блокпоста до середини "сірої зони" близько 14:20-14:30 представники української сторони СЦКК ... чули постріли з боку населеного пункту Лозове, який контролюється ОРДО, в напрямку населеного пункту Луганське", - йдеться в повідомленні.

 

УКРАЇНСЬКА СТОРОНА СЦКК: НЗФ ОРДО ПРОДОВЖУЮТЬ ЗБРОЙНІ ПРОВОКАЦІЇ ТА ПЕРЕШКОДЖАЮТЬ ДІЯЛЬНОСТІ СММ ОБСЄ Українська сторона...

Опубліковано Прес-центр штабу АТО 11 жовтня 2017 р.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за минулу добу кількість обстрілів українських позицій на Донбасі збільшилася майже вдвічі.

 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
Темы: АТО    Теги: ОБСЄ, бойовики, СЦКК
On Top