Будівельну галузь України може врятувати кластерний шлях розвитку економіки, - учасник ринку.

Будівельну галузь України може врятувати кластерний шлях розвитку економіки. Про це сказав член правління ВАТ "Укрімпекс" Станісав Соколенко.
За його словами, відмінність кластерного розвитку - це конкуренція серед учасників, залучення малого бізнесу, інноваційність, планування введення іноземних інвестицій. "Кожен регіон повинен знайти свій шлях. Україна - поки єдина держава, яка поки не має власної стратегії кластерного розвитку. Це допоможе стати конкурентноздатною державою", - сказав С.Соколенко.
В той же час, радник міністра регіонального розвитку та будівництва Іван Салій вважає, що для створення кластерів в Україні поки не розвинена державна підтримка.
Нагадаємо, що Мінекономіки розробило рамковий проект кластерного розвитку вітчизняної економіки в 2007 р.

Обсяги будівництва в Україні скоротилися в 2009 р. на 48,2% в порівнянні з 2008 р., а за січень-лютий 2010 р. - ще на 20,9%, в порівнянні з аналогічним періодом 2009 р. На початку 2010 р. було заморожено близько 6 , 5 тис. будівельних об'єктів, сьогодні ця цифра досягла майже 14 тис.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся