Ястремська пробилася в фінал турніру в Таїланді

Ястремська пробилася в фінал турніру в Таїланді Фото: Даяна Ястремська (twitter.com/WTA)

Українська тенісистка вийшла до другого вирішального поєдинку в кар'єрі

Третя ракетка України Даяна Ястремська вийшла в фінал турніру WTA в таїландському Хуахіні. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на сайт Жіночої тенісної асоціації (WTA).

18-річна спортсменка, що займається 47 місце в світовому рейтингу, в півфіналі обіграла 98 ракетку світу полячку Магду Ліннетт з рахунком 6:4, 6:3. Зустріч тривала майже півтори години.

Раніше на шляху до півфіналу Даяна вибила першу сіяну турніру, іспанку Гарбінє Мугурусу.

У фіналі турніру в Хуахіні українка битиметься з 49 ракеткою світу Айлой Томлянович з Австралії.

Для Ястремської це буде другий фінал у дорослому кар'єрі. В середині жовтня минулого року Даяна завоювала свій перший титул, вигравши змагання серії WTA International в Гонконзі.

Хардовий турнір з призовим фондом 250 тисяч доларів проходить з 28 січня по 3 лютого.

Нагадаємо, Ястремська зіграє за збірну України в матчах Кубка Федерації, який пройде в польському Зеленої Гурі з 6 по 9 лютого. Суперниками національної команди будуть Болгарія, Естонія та Швеція.