Країни G20 погодили концепцію, спрямовану на виявлення негативних тенденцій в економіці

Міністри фінансів і глави емісійних банків двадцяти найбільших індустріальних держав (G20), в ході зустрічі у Вашингтоні у п'ятницю, 15 квітня, узгодили конкретні заходи з вирівнювання дисбалансів у світовій економіці з метою зробити її, по можливості, безкризовою, повідомляє Deutche Welle з посиланням на агентство DAPD. 

Учасники зустрічі погодили концепцію, що дозволяє своєчасно виявляти негативні тенденції в економіці і коригувати їх.

Для цього сім найбільших народних господарств світу повинні бути піддані аналізу. Крім ФРН, перевірка очікує США, Китай, Японію, Францію, Великобританію та Індію. Країни "двадцятки" також конкретизували плани щодо реформи світової валютної системи. Китай, до цих пір прохолодно ставилися до цієї ідеї, висловив готовність до компромісу, відзначає агентство Reuters. Лідери світової економіки, особливо США, різко критикують Китай за штучно занижений, на їхню думку, курс юаня, який дозволяє КНР наповнювати весь світ своєю експортною продукцією.
Незважаючи на те, що багато деталей узгоджених планів залишаються неврегульованими, міністр фінансів Франції Крістін Лагард, чия країна в цей час головує в організації країн "двадцятки", назвала підсумки вашингтонської зустрічі "гігантським прогресом".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся