Страхові компанії і банки Німеччини в масовому порядку розлучаються з державними облігаціями Греції, свідчать внутрішні документи фінансових інститутів, що потрапили до рук німецьких журналістів. Так, банки продали приблизно третину грецьких бондів, що були у них рік тому, страховики - більше половини, повідомляє РБК daily.
"Якщо у квітні 2010 року банки Німеччини мали державних облігацій Греції на 16 млрд євро, то в лютому нинішнього цей показник склав трохи більше 10,3 млрд євро", - йдеться у повідомленні.
За даними Die Welt, у страховиків Німеччини залишилося зараз грецьких цінних паперів всього лише на 2,8 млрд євро, хоча ще рік тому цей показник складав 5,8 млрд євро. Як випливає з внутрішнього документа парламентського комітету з фінансів, частка облігацій Греції в загальному обсязі капіталовкладень німецьких страхових компаній знизилася до 0,22%.