ua en ru

Зіткнення під Жовтневим палацом: Нацгвардія повідомила кількість постраждалих військових

Зіткнення під Жовтневим палацом: Нацгвардія повідомила кількість постраждалих військових Фото: Національна поліція України (flickr.com)

Постраждали 60 осіб, 15 з них - були госпіталізовані

В результаті зіткнень біля Жовтневого палацу в Києві 17 грудня постраждали 60 нацгвардійців. Про це йдеться в повідомленні Національної гвардії України, опублікованому в Facebook.

Наголошується, що 15 з них - госпіталізовані.

"На місце виїхали карети швидкої допомоги. Після надання першої медичної допомоги 45 продовжили виконання службових обов'язків, а 15 були госпіталізовані: 13 - отруєння газом, один - травма обличчя, один - травма голови (в капюшон зимової куртки бійцеві закинули вибуховий пакет, але завдяки тому, що на ньому були засоби захисту і шолом, вдалося запобігти значним пошкодженням)", - йдеться в повідомленні

Також в Нацгвардії відзначили, що громадський порядок і безпеку на місці забезпечували близько тисячі працівників Національної поліції України та військовослужбовців Національної гвардії України.

Внаслідок сутичок під Жовтневим палацом у Києві постраждали 60 нацгвардійців, 15 з них - госпіталізовано Сьогодні, 17 г...

Опубліковано Національна гвардія України 17 грудня 2017 р.

Нагадаємо, в Нацполіції повідомили, що в результаті зіткнень з активістами під Жовтневим палацом у Києві постраждали 32 правоохоронця.