Вартість робіт по ліквідації витоку нафти в Мексиканській затоці складає 1,6 млрд дол., - BP

Вартість робіт по ліквідації наслідків аварії, що відбулася на буровій платформі нафтової компанії Вritish Petroleum (BP) в Мексиканській затоці, складає 1,6 млрд дол., мовиться в повідомленні BP, передає РБК з посиланням на ВВС. Розлив нафти з аварійної свердловини BP поблизу узбережжя штату Луїзіана вже визнаний найбільшою нафтовою катастрофою в США. З 20 квітня 2010 р., коли на буровій платформі BP Deepwater Horizon стався вибух, в Мексиканську затоку вилилося, за різними оцінками, від 504 тис. до 800 тис. бар. нафти. Нафта, що розлилася, завдала істотного збитку екології і економіці штатів Луїзіана, Алабама, Міссісіпі, Флорида. Фахівці BP зробили вже шість спроб зупинити потік нафти, але всі вони закінчилися невдачею: повністю усунути витік поки не вдалося. Пошкоджена свердловина, ймовірно, фонтануватиме до серпня, коли BP завершить буріння двох розвантажувальних похилих свердловин.

ВР зіткнулася, з одного боку, з необхідністю витрачати засоби на ліквідацію витоку нафти в Мексиканській затоці, з іншої - з жорсткою реакцією своїх акціонерів. Близько 18 млн підданих Сполученого Королівства мають акції або внески в пенсійних фондах компанії.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся