Ціни на нафтові ф'ючерси Middle East Crude Oil на Tокійській товарній біржі (ТOCOM) сьогодні виросли на 0,9%. За підсумками торгів 1 лютого 2011 р. на TOCOM офіційна ціна найбільш активного по операціях ф'ючерсу (червень) склала 50,080 (+0,460) тис. ієн за кілолітр (приблизно 97,12 дол./бар). Про це повідомляє РБК.
Ціна червневого контракту встановилася в контанго щодо ціни контракту Middle East Crude Oil на поточний календарний місяць, яка сьогодні склала 49,420 (+0,440) тис. ієн/кілолітр (приблизно 95,83 дол./бар).
Нагадаємо, Middle East Crude Oil, представлена сумішшю нафтових марок Dubai і Oman, вважається ціновим еталоном для нафтового ринку регіону Близького Сходу. На TOCOM ф'ючерси Middle East Crude Oil торгуються з вересня 2001 р. Контракт є розрахунковим - фізичне постачання нафти за ф'ючерсом не передбачена. Закриття позицій здійснюється після закінчення календарного місяця з розрахунком варіаційної маржі, виходячи з середньої за місяць ціни нафтової суміші Middle East Crude Oil, яку встановить агентство Platts.