ru ua

Станції метро "Майдан Незалежності" і "Хрещатик" відкриті

Станції київського метрополітену "Майдан Незалежності" і "Хрещатик" відкриті для пасажирів в 10:40. Про це повідомляє прес-служба метрополітену.

Станції київського метрополітену "Майдан Незалежності" і "Хрещатик" відкриті для пасажирів в 10:40. Про це повідомляє прес-служба метрополітену.

Київський метрополітен працює у звичайному режимі.

Нагадаємо вранці повідомлялося, що метрополітен закрив на вхід і вихід станції метро "Майдан Незалежності" і "Хрещатик".

У ранковому повідомленні було сказано: "Сьогодні, 11 грудня 2013 року у зв'язку з проведенням масових заходів станції "Майдан Незалежності" і "Хрещатик" закриті для входу та виходу пасажирів і працюють як пересадочні з лінії на лінію".

Інші станції метрополітену, як наголошується, працюють у звичному режимі. Рух поїздів здійснюється у відповідності з графіком.
Як передає кореспондент РБК-Україна, біля ескалаторів на вхід і вихід із зазначених станцій стоять кордони міліції.
Нагадаємо, 9 і 10 грудня зазначені станції чотири рази "мінували".

Також, в ніч на 11 грудня правоохоронці почали витісняти мітингувальників з Майдану Незалежності в Києві.

Нагадаємо, 8 грудня в Києві знову пройшла масова акція протесту, на яку зібралися близько 500 тис. чоловік. Крім того, активісти "Свободи" звалили пам'ятник Леніну. При цьому Служба безпеки України 8 грудня відкрила кримінальне провадження за ознаками дій, спрямованих на захоплення державної влади в Україні.