Стало відомо, коли запрацює заборона Вконтакте, Яндекс і Однокласників в Україні

НовиниСуспільство    16.05.2017 - 13:44
Фото: Петро Порошенко (president.gov.ua)
Фото: Петро Порошенко (president.gov.ua)

Указ президента вступить в силу не пізніше 1 червня

Указ президента України Петра Порошенка, який передбачає заборону "Вконтакті", "Яндекс" і "Однокласників" в Україні почне діяти після офіційного оприлюднення в ЗМІ. Про це сказано в Указі президента України "Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів і вступу їх в силу".

"Закони України, інші акти Верховної Ради, акти президента України, Кабміну не пізніше ніж у 15-тиденний строк після їхнього прийняття у встановленому порядку і підписання підлягають оприлюдненню державною мовою в офіційних друкованих виданнях", - йдеться в документі.

Згідно указу офіційними друкованими виданнями є "Офіційний вісник України" та газета "Урядовий кур'єр". Таким чином, указ президента набуде чинності не пізніше 1 червня 2017 року.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) від 28 квітня 2017 року, яким передбачено заборону "Яндекса", "ВКонтакті" та "Однокласники".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Введені Порошенком санкції обмежують діяльність ряду російських ЗМІ Порошенко ввів у дію рішення РНБО про продовження санкцій проти Росії
On Top