Стаховський оформив путівку в 1/4 фіналу турніру серії ATP в Орлеані

Стаховський оформив путівку в 1/4 фіналу турніру серії ATP в Орлеані Фото: Сергій Стаховський (УНІАН)

Український тенісист в наполегливому матчі переграв француза Кентена Аліса

Український тенісисит Сергій Стаховський пробився до 1/4 фіналу турніру Асоціації тенісистів професіоналів (ATP) серії Challenger Tour в Орлеані (Франція). Про це повідомляє портал "Великий теніс України".

Українець в наполегливому матчі другого раунду здобув перемогу над французом Кентеном Аліса - 7:5, 3:6, 7:6 (7:4).

По ходу першого сету українець вів із брейком 3:1, але супернику вдалося зрівняти рахунок. Стаховський відіграв сетбол на своїй подачі в десятому геймі, після чого зробив брейк і подав на партію. Аліс взяв один гейм на подачі українця у другому сеті, щоб перевести гру в вирішальну партію.

Француз не втримав відрив з брейком у третьому сеті (з 3:1 рахунок став 3:4), а потім тенісисти по черзі брали свої гейми. На тайбрейку Аліс вийшов вперед 3:2, але далі Стаховський виграв п'ять розіграшів з шести і забезпечив собі місце в 1/4 фіналу.

Суперником українця у чвертьфіналі стане переможець зустрічі Констан Летьєнн (Франція, ATP 158) - Альяж Бедене (Словенія, ATP 78).

Нагадаємо, українці вперше за 10 років не зіграли в основі чоловічої сітки US Open.