США і Росія домовилися про відновлення постачань американської свинини на російський ринок за умови відповідності її російським вимогам, повідомив міністр сільського господарства США Том Вілсак. У той же час повідомляється про те, що двосторонньої домовленості про постачання м'яса птиці поки досягти не вдалося. "Обсяги експорту критично важливі для американської м'ясної промисловості. Відкриття російського ринку - для нас цього року п'ятий за величиною - це чудова новина для американських виробників", - зазначив Т.Вілсак.
Наступним кроком, відзначається в прес-релізі міністерства сільського господарства США, стане вироблення санітарними службами США програми експортної перевірки свинини, що поставляється до Росії, передає ВВС.
Нагадаємо, з початку листопада 2009 р. Россільгоспнагляд заборонив поставки свинини з 15 підприємств США у зв'язку з виявленням антибіотиків у продукції.