США зміцнять свої війська в Європі незалежно від намірів Трампа, - Пентагон

НовиниНадзвичайні події    11.11.2016 - 09:23
Фото: представник Пентагону Пітер Кук
Фото: представник Пентагону Пітер Кук

Вашингтон має намір почати розгортання додаткової бойової бригади в Європі вже в лютому

Сполучені Штати Америки, як і планувалося, продовжать зміцнювати свої війська в Європі незалежно від майбутніх намірів. Про це заявив представник Пентагону Пітер Кук, повідомляє AFP.

Після перемоги Трампа на президентських виборах в США в Європі зросло занепокоєння тим, що під час своєї передвиборчої кампанії він обіцяв, що участь США в НАТО під час його президентства буде залежати від фінансових внесків країн-членів альянсу.

Вашингтон має намір почати розгортання додаткової бойової бригади в Європі вже в лютому, щоб довести кількість бригад на континенті до трьох. Такі кроки робляться для підвищення здатності Східної Європи до захисту у разі можливого нападу з боку Російської Федерації.

"Ми виконуємо плани, так як вони були побудовані з нашими союзниками по НАТО. Ми залишимо наступній адміністрації висловлюватися про свої політичні рішеннях. У нас є один Верховний головнокомандувач на даний момент", - заявив Кук.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент США Барак Обама наказав знищити всіх лідерів колишньої сирійської угруповання "Ан-Нусри".

On Top