США знизили розмір компенсацій, які вимагаються від Deutsche Bank, до 5,4 млрд доларів

США знизили розмір компенсацій, які вимагаються від Deutsche Bank, до 5,4 млрд доларів
Фото: Deutsche Bank

Раніше США вимагали 14 млрд доларів

США знизили розмір компенсацій, який повинен виплатити німецький Deutsche Bank за можливі порушення при торгівлі цінними паперами, які призвели до світової фінансової кризи 2008 року, з 14 до 5,4 млрд доларів. Про це повідомляє AFP з посиланням на джерело, знайоме з переговорами.

"Deutsche Bank близький до зменшення штрафу до 5,4 млрд доларів, що значно нижче первісного в 14 млрд доларів", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляється, угода може бути підписана в найближчі дні. Разом з тим, остаточна сума компенсацій може дещо зміниться.

Наголошується, що Deutsche Bank, Міністерство юстиції США, а також німецьке Міністерство фінансів відмовилися коментувати це повідомлення.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Міністерство юстиції США зажадало від німецького Deutsche Bank 14 млрд доларів компенсації за можливі порушення при торгівлі цінними паперами, які призвели до світової фінансової кризи в 2008 році.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся