ru ua

США рекомендують громадянам країни дотримуватися особливої обережності під час перебування в Європі

Держдепартамент США рекомендував громадянам країни дотримуватися особливої обережності під час перебування в Європі у зв'язку з ризиком проведення екстремістами терактів в країнах Старого світу. У рекомендації йдеться про необхідність проявляти підвищену обачність при користуванні суспільним транспортом, а також при огляді визначних пам'яток, передає РБК з посиланням на Associated Press.

Держдепартамент утримався від офіційної рекомендації відмовитися від поїздок до Європи, обмежившись лише попередженням про терористичну загрозу.

Попередження американського зовнішньополітичного відомства пов'язане з планами "Аль-Каїди" здійснити теракти у Великобританії, Франції і Німеччини, про які стало відомо американській і британській розвідці.

Нагадаємо, 29 вересня повідомлялося про розкриття планів екстремістів провести в Європі серію терактів, на зразок атаки на Мумбаї в 2008 р. Ніяких арештів поки проведено не було, проте спецслужби узяли під спостереження декількох громадян Великобританії і Німеччини пакистанського і афганського походження.