США розширили санкції проти Ірану

НовиниПолітика    17.05.2017 - 23:43
Фото: США розширюють санкції проти Ірану через ракетну програму
Фото: США розширюють санкції проти Ірану через ракетну програму

Через програми зі створення балістичних ракет в Ірані під санкції потрапили громадянин Китаю і три китайські компанії

США ввели санкції відносно чиновників Ірану і однієї іранської компанії у зв'язку з програмою зі створення балістичних ракет в країні. Також під санкції потрапив громадянин Китаю і китайські компанії. Про це йдеться в повідомленні Міністерства фінансів США.

Наголошується, що санкції введені проти чиновників Мортеза Фарасатпури і Рахіма Ахмаді. Як зазначають ЗМІ, Мортеза Фарасатпур займається продажем і доставкою вибухових речовин для сирійського уряду.

У свою чергу, Ахмаді є директором іранської групи Shahid Bakeri Industries Group. Ця компанія відповідає за іранську ракетну програму.

Також під санкції США потрапила іранська компанія Iranian Novini System Management.

Крім цього, США ввели санкції проти китайського чиновника Руана Рунлінга. Його уряд США звинувачує в підтримці програми зі створення балістичних ракет в Ірані. Крім того, під санкції потрапили три китайські компанії: Shanghai Gang Quan Trade Co., Shanghai North Transway International Trading Co і , Shanghai North Begins International.

Як повідомлялося раніше, в США планують вивчити питання про те, відповідає чи скасування санкцій проти Ірану в рамках ядерної угоди інтересами національної безпеки Сполучених Штатів. Президент США Дональд Трамп раніше неодноразово критикував ядерну угоду з Іраном.

Нагадаємо, США розширили санкції проти Сирії.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top